Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 27 травня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливо проводити обрізку сухих гілок у плодових дерев і чагарників. Можна садити саджанці, живці, в тому числі і фруктово-ягідні рослини.

post_thumb_preview
На городі

Прибирання коренеплідних. Перекопка, розпушування, підгортання, проріджування сходів, прополка, пасинкування, обрізка вусів у суниці, видалення порослі та хворих рослин. Обробляйте посадки від шкідників і хвороб.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулини і бульби на зберігання. Пересаджувати кімнатні квіти. Вони швидше розквітнуть. Зрізайте квіти. вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Цей період добре підходить для того, щоб зайнятися зміною і прикрасою інтер'єру будинку. Можна також зробити вологе прибирання, розібрати речі в шафах. Зайві речі в цей день віддавати кому-небудь небажано.

Корисно знати!

Сьогодні (коли місяць в Стрільці) можлива посадка швидкозростаючих культур (цибуля, часник, зелень), але краще утриматися від посадки і пересадки більшості рослин.

Опубліковано: 30 кві 2020
Переглядів: 4503
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.