Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 23 травня 2022

post_thumb_preview
У саду

Пора садити квіти, декоративні культури, рослини з дрібними, але красивими квітками і плодами. Відмінний час для посадки кісточкових фруктових дерев і чагарників.

post_thumb_preview
На городі

Посів, посадка на тривале зберігання і на насіння і пересадка рослин подібних кольрабі, коренеплідних і бульбоплідні, включаючи картоплю, зеленних, зернових, бобових, інших овочевих і плодово-ягідних культур.

post_thumb_preview
У квітнику

Проведіть обрізку, омолоджування, роботи по формуванню формування крони, прищіпки. Можна зайнятися прибиранням на насіння. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Крім вологого прибирання, добре провітрити кімнати, вимити вікна. Приготуйте улюблене блюдо, наведіть порядок на кухні. Провітріть кімнати. Вечір присвятіть близьким.

Корисно знати!

У дні Терезів сприятливо поливати, косити, закладати бульби і насіння на зберігання, зрізати квіти і доглядати за кімнатними рослинами.

Опубліковано: 30 кві 2020
Переглядів: 4655
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.