Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 12 травня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сійте і садіть сьогодні рослини і ви отримаєте багато пагонів, рясне, тривале і красиве цвітіння, міцну кореневу систему, непогану врожайність, при цьому рослини будуть кремезними і невисокими.

post_thumb_preview
На городі

Посадка пізньої картоплі (і інших коренеплодів), буряка, моркви і петрушки для зимового зберігання. Висаджуйте розсаду селери і цвітної капусти.

post_thumb_preview
У квітнику

Відмінний час для сінокосу, обробітку ґрунту. Сійте і садіть сьогодні: чорнобривці, жоржини, гіацинт, гладіолус, запашний горошок, ірис, крокус, Лілійні, настурцію, нарцис, тюльпан, шавлія.

post_thumb_preview
В будинку

У цей період добре починати масштабні заходи-Капітальний ремонт, перепланування, генеральне прибирання. Робота буде йти гладко « " без сучка і задирки». У цей день будьте обережні на сходах, є ризик впасти.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку зодіаку Тельці, гарні для посадки і пересадки будь-яких рослин, а також щеплення і обрізування дерев і чагарників для посилення росту пагонів.

Опубліковано: 26 бер 2020
Переглядів: 5193
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.