Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 10 травня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні відмінний час для посадки саджанців вишні, груші, суниці, обліпихи, сливи, черешні, шипшини, яблуні. Займіться обрізанням для посилення росту пагонів.

post_thumb_preview
На городі

Триває посадка пізньостиглих сортів картоплі, призначених для зимового зберігання. Замочуйте і пророщуйте насіння, організуйте полив і розпушування, але не в зоні коренів.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна сміливо садити чорнобривці, ірис, гладіолуси, тюльпани, нарциси. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день не варто починати велику роботу в будинку, яку ви не зможете завершити до вечора. Варто зайнятися вологим прибиранням, вимити вікна, протерти дзеркала. 

Корисно знати!

Сьогодні можна садити будь-які рослини: все, що ви посадите або посієте в цей час, буде добре розвиватися, мати відмінну якість і довго зберігатися.

Опубліковано: 26 бер 2020
Переглядів: 5715
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.