Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 9 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Приділіть час доброустрою та прикраси ділянки. Посадки суниці теж можна оновити - сміливо укорінюйте вуса. Організуйте розпушування без поливу, підгортання, проріджування і прополювання. Можна висаджувати ліану, пасифлору і плющ.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий час для посадки капусти (брокколі, кольрабі, пекінської, савойської, цвітної), перцю гіркого, редиски. Прибирайте зернові культури, збирайте плоди на насінники. Слушна нагода для сушіння овочів.

post_thumb_preview
У квітнику

Обрізуйте вуса у суниці, збирайте лікарські трави. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Займіться впорядкуванням газону.

post_thumb_preview
В будинку

Вдалий період для активних людей. Сьогодні можна втілити будь-які плани, головне почати і закінчити все в один день. Сприятливо заготовлювати лікарські трави, прибирати урожай на зберігання. Важких фізично справ уникайте.

Корисно знати!

У дні Близнюків збирають лікарські трави, такі як лаванда, конвалія, польовий хвощ, полин, папороть і м'ята.

Опубліковано: 26 тра 2019
Переглядів: 1851
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.