Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 8 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Пам'ятаючи рекомендації попереднього дня можна проводити садові посадки. Особливо вдалими будуть посадки таких плодово-ягідних, як: вишня, груша, суниця, обліпиха, слива, черешня, шипшина, яблуня.

post_thumb_preview
На городі

Полив, розпушування, але не в зоні коренів. Гарний час для сінокосу. Сприятливо знімати врожаї фруктів, ягід і овочів. Вони дуже підійдуть для різних зимових заготовок.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте коріння лікарських рослин, вносите добрива. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для дрібних домашніх справ. Можна зробити прибирання в квартирі переставити меблі, посадити квіти. Виконання глобальних планів відкладіть на більш благополучний час. 

Корисно знати!

Посаджені в дні Тельця рослини дають багато пагонів, тривало і красиво цвітуть, відрізняються міцною кореневою системою і непоганою врожайністю.

Опубліковано: 26 тра 2019
Переглядів: 1575
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.