Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 6 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні відмінний день для роботи в саду. Хороші результати дадуть посадки декоративних і ягідних культур. Сьогодні відмінний час для посадок: груші, яблуні, сливи, обліпихи, шипшини і жимолості.

post_thumb_preview
На городі

Проведіть полив і розпушування, намагаючись не зачіпати зону коренів, через те, що є ймовірність їх пошкодити. Сміливо можна садити картоплю, моркву, цибулю, часник, бобові, редис і зимову редьку, капусту, буряк, петрушку і кріп, селера.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні можна садити цибулинні квіти. Наприклад: гладіолуси, тюльпани, нарциси. Чудовий час для сінокосу, для обробки ґрунту.

post_thumb_preview
В будинку

Сприятливо заготовлювати вирощену продукцію про запас: зброджувати вино, сушити зелень і квасити капусту. Вдалий час для миття вікон, можна затіяти невеликий ремонт, провітрити будинок, ввечері приготувати улюблене блюдо.

Корисно знати!

Спадна місяць в знаку Телець. Все ще можливі конфлікти, постарайтеся уникати неприємного суспільства і малознайомих людей. Відкладіть будь-які важливі рішення, в цей день важко об'єктивно оцінювати ситуацію.

Опубліковано: 26 тра 2019
Переглядів: 1815
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.