Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 5 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

При посіві та посадці сьогодні рослини вийдуть слабкими, погано зав'язують плоди. Слушна нагода для проріджування сходів, прополювання, обрізки санітарної, обрізки вусів у суниці, видалення порослі, прищіпки.

post_thumb_preview
На городі

Обробіть посадки від хвороб і шкідників. Садіть все що швидко росте (як виняток в Овні), наприклад: цибуля, часник, кріп, петрушку, шпинат, листовий буряк, спаржеву квасолю.

post_thumb_preview
У квітнику

Беремо бутерброди на клумбу, оскільки справ буде багато, а часу на перерви - немає і займаємося розпушуванням і прополюванням. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

З технічних робіт можна зайнятися електропроводкою і освітленням. Непоганий час для невеликого ремонту. Можна переклеїти шпалери, пофарбувати стіни, переставити меблі. Слушна нагода для випічки.

Корисно знати!

Дні Овна - хороший час для збору врожаю зернових, коренеплодів, фруктів і лікарських рослин.

Опубліковано: 20 тра 2019
Переглядів: 1899
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.