Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 28 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Не варто сьогодні планувати поливи. Краще зайнятися оранкою, розпушуванням і підгортанням. У Водолії не рекомендуються посіви і посадки, через те, що рослини важко сходять, погано приживаються і як правило, виростають кострубатими.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні не дуже вдалий день і для підгодівлі, можна спалити рослину. Слід формувати крони, обрізати вуса у суниці. Прибирайте урожай на тривале зберігання і на насіння, включаючи картоплю.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте квітки, плоди і насіння лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Домашня робота сьогодні сприятлива, але не повинна виконуватися в поспіху і віднімати багато сил. Непогано зайнятися домашніми заготовками: сушінням, консервуванням, приготуванням соків і вин.

Корисно знати!

Зростаюча місяць, перша чверть в знаку Терези. Нейтральний день, коли можна зайнятися посівом на звільнилися грядках. Рослини будуть з середніми за розміром плодами і квітами, стійкими до поширених хвороб.

Опубліковано: 15 чер 2019
Переглядів: 1329
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.