Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 27 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Перевірте стан паркану і огорожі. Можливо сьогодні якраз саме час варто зайнятися ремонтом. Відмінний час для оранки, розпушування і підгортання рослин. Формуйте крону і обрізайте вуса у суниці.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні не рекомендується проводити полив, так як є ризик загнивання коренів. Можна видаляти зайві пагони і хворі рослини. Прибирайте урожай на тривале зберігання і на насіння, включаючи картоплю.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні відмінний час для експериментів. При посіві, посадці квітів можна буде отримати незвичайні екземпляри за формою і забарвленням.

post_thumb_preview
В будинку

Не починайте нічого нового. Рутинна робота займе занадто багато часу і відніме всі сили. Велика ймовірність втоми. Хороший день для відпочинку і виїзду на природу. Не конфліктуйте зі сторонніми людьми.

Корисно знати!

Водолій - третій знак стихії Повітря, управляється Сатурном. Це самий безплідний знак, тому краще нічого не садити і не сіяти.

Опубліковано: 15 чер 2019
Переглядів: 1425
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.