Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 25 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні сіють і садять ті рослини, які будуть зимувати в ґрунті. Вони дають високі врожаї з плодами середніх розмірів. Час підходить для обробки ґрунту і внесення добрив.

post_thumb_preview
На городі

У першій половині дня можна замочити насіння на пророщування. Посів, посадка на тривале зберігання і на насіння, також пересадка овочевих рослин, особливо картоплі, коренеплідних і цибулевих.

post_thumb_preview
У квітнику

Посіви і посадки підзимних і багаторічних рослин, що зимують у відкритому грунті. Рекомендується пересаджувати рослини з ослабленою кореневою системою, а також ті квіти, які мають зимувати на холодних підвіконнях.

post_thumb_preview
В будинку

Для домашніх справ цей день підходить найкраще. Не забороняється сьогодні робити прибирання і ремонт. З заготовок найбільш вдалими будуть консервування, соління і сушка зелені. Продовжуйте збирати лікарські трави.

Корисно знати!

Дні Козерога сприятливі для посадки картоплі, коренеплодів, посіву насіння гречки, ячменю, бобових, капусти, редиски, брукви, ріпи, шпинату і багаторічних луків.

Опубліковано: 14 чер 2019
Переглядів: 1491
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.