Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 24 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Якість вирощеного насіння дуже висока, особливо якщо їх зібрати в дні повного місяця і не в знаках Рака, Риб і Скорпіона. Квіти, в Стрільці, розквітають швидше. Можна садити фруктово-ягідні рослини.

post_thumb_preview
На городі

Краще утриматися від поливу, обрізки та догляду за рослинами, через те, що вони в цей період дуже чутливі до будь-яких механічних пошкоджень. На насіння можна сіяти і садити: цибуля, часник, перець і картопля.

post_thumb_preview
У квітнику

Замочити насіння на пророщування, викопати цибулини і бульби на зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Рекомендується посіяти газонну траву.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовляти ягоди для зимового споживання, збирати і сушити листя лікарських рослин. Сьогодні добре купувати побутову техніку, посуд і продукти харчування. З домашніх справ вибирайте ті, які не зажадають фізичного навантаження.

Корисно знати!

У дні Стрільця краще не слід підгортати і полоти, щоб не отримати могутній урожай бур'янів.

Опубліковано: 14 чер 2019
Переглядів: 1453
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.