Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 23 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна садити саджанці фруктово-ягідних рослин. День підходить для перекопування, розпушування, підгортання, проріджування сходів, прополювання, пасинкування, обрізки вусів у суниці, видалення порослі та хворих рослин.

post_thumb_preview
На городі

Рослини сьогодні надзвичайно чутливі до механічних пошкоджень, тому не завадить обережність при будь-яких садово-городніх роботах. Можна садити все що швидко росте. Наприклад, цибулю, часник і зелень.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні відмінний день для посадки кімнатного винограду. Обробляйте рослини від шкідників і хвороб. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Будуть вдалі будь-які способи заготівель ягід-сушка, заморозка, варення, джеми і компоти. Можна збирати і сушити лікарські рослини. Будь-яка діяльність, пов'язана з облаштуванням житла, піде тільки на користь.

Корисно знати!

У дні Стрільця сприятливо саджати дерева і кучеряві овочі, наприклад, квасоля.

Опубліковано: 14 чер 2019
Переглядів: 1451
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.