Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 22 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Садити дерева і розмножувати рослини корінням можна, так як вони можуть загнити. Обрізати засохлі гілки у дерев і кущів, викорчовувати пні і валити дерева вкрай несприятливо і небажано.

post_thumb_preview
На городі

День добре для посадки цибулинних рослин, овочевих і гарбузових (диня, кабачки, огірки, патисон, гарбуз), коренеплідних (морква, петрушка, редис, буряк, селера), картоплі, і особливо пасльонових (баклажани, перці, томати).

post_thumb_preview
У квітнику

Посів і посадка пряних, квіткових, лікарських трав і рослин, особливо мають жало, шипи, колючки або гострі листя і плоди, а також кучерявих, плетистих рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Не починайте нових справ, займіться звичними і нескладними роботами по дому, які принесуть користь і задоволення. Наприклад, зробіть перестановку, поміняйте фіранки або придумайте новий елемент декору. Зробіть прибирання кімнат.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в Скорпіоні відмінно підходять для збору врожаю.

Опубліковано: 14 чер 2019
Переглядів: 1478
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.