Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 21 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні вдалий час для посадки абрикоса, винограду, вишні, груші, суниці, малини, агрусу, персика, сливи, смородини, яблуні. Рослини виростуть міцні з потужною кореневою системою і дадуть багаті врожаї соковитих плодів.

post_thumb_preview
На городі

Можна прищеплювати рослини, вносити добрива, поливати, орати і розпушувати грунт, знищувати шкідників. Рекомендується косити газони. Розмножувати корінням рослини не слід.

post_thumb_preview
У квітнику

Посів і посадка пряних, квіткових, лікарських трав і рослин, особливо тих що мають жало, шипи, колючки або гострі листя і плоди, а також кучерявих, плетистих рослин, наприклад плетистих троянд.

post_thumb_preview
В будинку

Цей день підходить для будь-яких справ, навіть важких фізичних робіт (установка огорожі, заміна тротуару). З домашніх видів заготовки вибирайте сушку. Якщо є необхідність пересадити кучеряве квіти і проведіть обробку від попелиці, павутинного кліща і білокрилки.

Корисно знати!

Картопля зібраний при Місяці в Скорпіоні, водянистий і під час зберігання набуває неприємного смаку.

Опубліковано: 11 чер 2019
Переглядів: 1366
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.