Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 20 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

День гарний для посадки агрусу, малини, глоду, а також абрикоса, винограду, вишні, груші, суниці, агрусу, персика, сливи, яблуні.

post_thumb_preview
На городі

Перекопайте грунт для повторних посівів. Замочіть насіння кавуна перед посадкою. Працюйте сходи і рихліть землю в міжряддях. Займіться формуванням крони, омолодженням і прищіпкою.

post_thumb_preview
У квітнику

 У квітниках видаляйте відцвілі бутони і зів'ялі квітки. Подрихлите землю у рослин горщиків. Зрізайте квіти для букетів і викопуйте цибулини на зберігання.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день не рекомендується займатися побутовими справами – пранням, прасуванням, прибиранням. Добре переробляти отриманий урожай, квасити капусту, збирати і сушити цілющі трави. Особливо вдалою сьогодні виявиться випічка.

Корисно знати!

У дні Терезів можна поливати, косити, закладати бульби і насіння на зберігання, зрізати квіти і доглядати за кімнатними рослинами.

Опубліковано: 11 чер 2019
Переглядів: 1501
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.