Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 2 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні в першу чергу необхідно висадити розсаду суниці і саджанці малини. Вони обов'язково порадують вас багатими врожаями. Добре обрізати і прищеплювати плодові дерева і чагарники.

post_thumb_preview
На городі

Гарний час для посіву та посадок будь-яких городніх рослин. Ви отримаєте багатий урожай, який буде довго зберігатися. Дуже добре сіяти насіння овочів, які підуть на стіл або на зимове заготовляння..

post_thumb_preview
У квітнику

У квітникарів сьогодні напружений день. Потрібно встигнути підготувати і замочити насіння квітів для посадки, підготувати клумби і висадити розсаду квітів, заготовити черешки троянд і декоративних чагарників.

post_thumb_preview
В будинку

Надлишки зелені сміливо відправляйте на переробку – сушіть, заморожуйте і соліть. Заготовлюйте лікарські трави і коріння. Не пропустіть цвітіння шипшини, пелюстки квітів використовуйте для варіння варення і лікарського сиропу.

Корисно знати!

У дні Риб добре займатися пересадкою рослин. Вони швидко приживуться.

Опубліковано: 20 тра 2019
Переглядів: 2021
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.