Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 19 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні можна сміливо садити декоративні культури, рослини з дрібними, але красивими квітками і плодами. Відмінні дні для посадки кісточкових фруктових дерев. Формуйте крони, підгодовуйте рослини, укорінюйте живці.

post_thumb_preview
На городі

Висаджуйте арахіс, баклажани, бобові, дайкон, кабачки, капусту (білокачанну ранню, брокколі, кольрабі, пекінську, савойську, кольорову), картоплю, цибулю. Вдалий час для посіву, посадки і пересадки овочевих рослин.

post_thumb_preview
У квітнику

Посів і посадка квіткових, витких рослин, пряних трав і лікарських рослин. Заготовлюйте квітки лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Місячна доба відмінно підходять для будь-яких домашніх справ починаючи від найдрібніших і закінчуючи глобальними. Обов'язково відвідайте магазин меблів, побутової техніки або навіть автосалон – сьогодні сприятливий період для дорогих покупок.

Корисно знати!

У дні Терезів можна сміливо пересаджувати рослини. У них буде міцна коренева система, яка швидко приживеться.

Опубліковано: 11 чер 2019
Переглядів: 1479
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.