Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 18 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Не варто сьогодні займатися щепленням або проводити обприскування. З плодово-ягідних найкраще посадити: абрикос, виноград, вишню, грушу, суницю, агрус, персик, сливу, яблуню.

post_thumb_preview
На городі

Посів, посадка на тривале зберігання і на насіння і пересадка рослин зі стеблеплодом подібних кольрабі, коренеплідних і бульбоплідні, включаючи картоплю, зеленних, зернових, бобових, інших овочевих і плодово-ягідних культур.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна сіяти і садити квіткові, в'юнкі рослини, пряні трави і лікарські рослини. Займіться обрізанням, прищіпкою, омолодженням крони. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Займайтеся виключно улюбленими справами: читанням книг, в'язанням, шиттям і легким прибиранням. Допускається заготівля овочів і зелені без консервації, соління капусти, сушка грибів та виготовлення вина. 

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Терези, є сприятливим періодом для посадки картоплі, ріпи і редиски.

Опубліковано: 05 чер 2019
Переглядів: 1411
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.