Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 17 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні варто садити декоративні рослини, не призначені для плодоношення, тому що буде багато дрібних красивих квітів. Слушна нагода для посадки витких рослин, наприклад, суниці.

post_thumb_preview
На городі

Прибирайте на тривале зберігання всі культури, включаючи картоплю. Займіться посадкою живоплоту. Організуйте прополювання, оранку, розпушування і підгортання.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна садити іриси, піони, в'юнкі рослини і валеріану. Після скошування і прополювання трави і бур'яни сповільнять своє зростання. Сьогодні вдала будь-яка обрізка і полив рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Сприятливо займатися будь-якими великими справами – генеральним прибиранням, великий пранням, а також ремонтом і будівництвом. Вдалою виявиться Випічка і заготівля вирощеного врожаю про запас (крім консервування).

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Діви ідеальні для того, щоб розбити сад, упорядковувати ділянку і зрошувальні системи.

Опубліковано: 05 чер 2019
Переглядів: 1519
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.