Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 15 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте розпочаті напередодні заходи, висаджуйте саджанці скоростиглих, посухостійких рослин, посадки неплодоносних дерев і чагарників. Збирайте насіння, плоди і коренеплоди.

post_thumb_preview
На городі

При посіві і збиранні соняшнику під цим знаком добре зберігаються і не пліснявіють маслонасіння і виходить відмінна якість масла. Продовжуйте висаджувати спаржеву квасолю. Збирайте насіння плодів і коренеплодів.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться збором лікарських трав. Збирайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Можна садити волошка, запашний горошок, календулу і незабудку.

post_thumb_preview
В будинку

Для побутових справ день сьогодні не підходящий.  Присвятіть час собі, проведіть косметичні та омолоджуючі процедури. Можливо консервування вирощеної продукції і заготівля листя лікарських трав.

Корисно знати!

Скошена під Місяцем у Львові трава буде повільно відростати, а підготовлені для посіву грядки довго не покриються бур'янами.

Опубліковано: 05 чер 2019
Переглядів: 1658
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.