Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 12 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сміливо організовуйте розпушування, полив і щеплення. Можна садити виноград, грушу, суницю, калину, малину, горобину, сливу, смородину, шипшину, яблуню.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні можна продовжувати сіяти, садити й пересаджувати більшість однорічників. Особливо при зростаючому місяці в знаку Рак, порадують своїм урожаєм посадка томатів, огірків, патисонів, кабачків, зернових, бобів і ін.

post_thumb_preview
У квітнику

Проведіть підживлення мінеральні та органічні кореневі. Заготовлюйте листя лікарських рослин. Садіть айстри, волошка, жоржини, гіацинти, гладіолуси, гвоздики, запашний горошок, календулу, клематиси, крокуси, лілейні.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогоднішній день підходить для роботи в саду і городі, для догляду за домашніми тваринами і рослинами. Уникайте важкого фізичного навантаження і будете акуратні при роботі з гострими предметами – є ймовірність отримання травм.

Корисно знати!

У дні Рака не рекомендується обрізати сухі гілки у плодючих дерев.

Опубліковано: 04 чер 2019
Переглядів: 1658
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.