Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 10 червня 2022

post_thumb_preview
У саду

Посів і посадка динь, витких рослин, а також тих рослин, які мають вуса, таких як: дині, суниця, квасоля і горох. Проведіть обприскування від шкідників і хвороб. Формуйте крони у дерев і чагарників.

post_thumb_preview
На городі

Рихліть землю, проте не організовуйте поливні роботи. Можна прибирати на тривале зберігання урожай коренеплідних, особливо картоплі. Гарний час для збору фруктів і ягід.

post_thumb_preview
У квітнику

Рекомендується сіяти і садити ампельні і декоративні рослини зі звисаючими, сланкими або повзучими стеблами. Дні Близнюків підходять для збору лікарських трав, особливо: лаванди, конвалій, польового плюща, полину, папороті і м'яти.

post_thumb_preview
В будинку

Найвдалішими сьогодні будуть заготовки, особливо варення. Надлишки зелені сміливо відправляйте на сушку і заморозку. Вільний час проведіть так як вам заманеться – будь проведення часу буде тільки на користь.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Близнюки, підходять для посадки всіх "вусатих" рослин.

Опубліковано: 26 тра 2019
Переглядів: 1858
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.