Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 9 липня 2022

post_thumb_preview
У саду
Можете почати готувати грядки під посадку полуниці. У раку вдало садити виноград, грушу, суницю, калину, малину, горобину, сливу, смородину, шипшину, яблуню. Плоди у таких рослин будуть дуже соковитими і без обробки довго не зможуть зберігатися.
post_thumb_preview
На городі
Вдалий період для посадки селери, редиски, цибулинних, щеплення дерев і кущів, Сприятливим буде посів, посадка і пересадка будь-яких рослин, особливо овочевих, пасльонових і гарбузових. Підходить для висадки розсади та картоплі.
post_thumb_preview
У квітнику
День вдалий для посадки квітів, особливо бульбо цибулевих. Рекомендується посів квіткових рослин, особливо гвоздики, шавлії і лілій. Заготовлюйте листя лікарських рослин. Можна проводити підживлення: мінеральні та органічні.
post_thumb_preview
В будинку

В цей день рекомендується займатися заготівлею варення і солінь. День не підходить для випічки. Приготуйте омлет. Постарайтеся виділити час для прогулянки в парку або хоча б на вулиці. Сьогодні вдалий час для невеликих покупок.

Корисно знати!

У дні Рака корисно удобрювати квіти, поливати кімнатні та садові рослини, а також стригти газони і кущі.

Опубліковано: 01 лип 2019
Переглядів: 1401
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.