Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 8 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

У цей день добре проводити посадку та посів ампельних і декоративних рослин зі звисаючими, сланкими або повзучими стеблами. Рекомендовані роботи: розпушування без поливу, підгортання, проріджування сходів, прополювання.

post_thumb_preview
На городі

Продовжуйте прибирати на тривале зберігання урожай плодів і коренеплодів, включаючи картоплю. Вдалий час для посадки: полуниці, гороху і огірків. Можна збирати зернові і зайнятися збором ягід.

post_thumb_preview
У квітнику
Слушний час для зрізання квітів. У цей період квіти будуть краще зберігатися при тривалому транспортуванні і будуть довго не в'янути в букеті. Вдалою буде заготівля квітів, насіння і лікарських рослин.
 
post_thumb_preview
В будинку
Відповідний день для того, щоб приділити увагу власному газону. Саме час викосити траву. Рекомендується зайнятися пранням і прибиранням по будинку. Можна приготувати піцу і овочі на грилі. Вечір приділіть улюблену книгу або цікавого фільму.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Близнюки, підходять для видалення зайвих пагонів, прополювання, обробітку ґрунту.

Опубліковано: 01 лип 2019
Переглядів: 1374
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.