Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 7 липня 2022

post_thumb_preview
У саду
Посів і посадка динь, витких рослин, а також тих рослин, які мають вуса, таких як: дині, суниця, квасоля і горох. Добре організувати розпушування без поливу, підгортання і проріджування сходів.
post_thumb_preview
На городі
Можна зайнятися збиранням врожаю на тривале зберігання і на насіння всіх культур, включаючи викопування картоплі. З овочів в Близнюках можна садити бобові, капусту (брокколі, кольрабі, пекінську, савойску, кольорову), перець гіркий, редис.
post_thumb_preview
У квітнику
Рекомендовані роботи: посів та посадка квітів: запашний горошок, конвалія, пасифлора, троянда. Квіти обрізані в цей період будуть добре зберігатися при тривалому транспортуванні і довго не в'янути в букеті.
post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні не час для надмірної активної діяльності. День сприятливий для відпочинку від робіт в городі. Можна зайнятися заготівлею насіння і лікарських рослин. Прибирання і прання зажадають менших зусиль. Слушна нагода для миття вікон.

Корисно знати!

Близнюки при спадному Місяці - прекрасні дні для риття колодязів, будівництва, заготівлі дров, збору зернових, коренеплодів, фруктів, ягід, а також для сушіння овочів.
Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1143
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.