Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 6 липня 2022

post_thumb_preview
У саду
Посів і посадка динь, витких рослин, а також тих рослин, які мають вуса, таких як: дині, суниця, квасоля і горох. Розпушування краще проводити без поливу. Обрізуйте вуса у суниці, видаляйте поросль.
post_thumb_preview
На городі

Сьогодні прекрасний час для риття колодязів, будівництва, заготівлі дров, збору зернових, коренеплодів, фруктів, ягід, а також для сушіння овочів. Проведіть обприскування від шкідників і хвороб.

post_thumb_preview
У квітнику
Посадка і посів ампельних і декоративних рослин зі звисаючими, сланкими або повзучими стеблами. Можна садити ліани, плющ, що плетуться троянди. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.
post_thumb_preview
В будинку

День підходить домашніх справ. Саме час провести вдома легке прибирання, зайнятися домашніми справами, навести порядок в кухонних ящиках і тумбочках. Контакт з живою природою позитивно відіб'ється на вашому самопочутті і настрої.

Корисно знати!

На спадному місяці, в знаку Близнюки вкрай сприятливо садити чагарники троянд і ожини, валеріану і практично будь-які квіти.

Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1275
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.