Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 5 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Допустима посадка наступних саджанців: вишні, груші, суниці, обліпихи, сливі, черешні, шипшини, яблуні. Також сприятливий час для посадки чагарників: малини, агрусу. Займіться обрізанням для посилення росту пагонів.

post_thumb_preview
На городі
Проведіть полив з розпушуванням, однак намагайтеся не торкатися зону коренів. Сьогодні високий ризик пошкодити коріння. Варто заготовити вирощену продукцію про запас. Посаджені сьогодні рослини добре переносять перепади температури і володіють підвищеною зимостійкістю, ніякі заморозки їм не страшні.
post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте коріння лікарських рослин, вносите добрива, закладайте компост. Хороший період для прополювання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку
У цей день добре зайнятися прибиранням. Можна скласти речі в шафах, організувати прання, позбутися від пилу. Вдалий час для консервації, квашення капусти і приготування соків і вина. Вечір краще присвятити улюбленій книзі або подивитися цікавий фільм. Не вступайте в конфлікти з близькими.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Тілець, особливо сприятливі для посіву та посадки коренеплодів, цибулинних і бобових культур.

Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1228
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.