Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 4 липня 2022

post_thumb_preview
У саду
Замочування і пророщування насіння, посів і посадка на зберігання, але не на насіння будь-яких рослин - все те, що росте повільно: дерева, чагарники, багаторічні рослини. Особливо, якщо ці рослини повинні бути міцними, кремезними і стійкими, щоб успішно могли перезимувати.
post_thumb_preview
На городі

Цей час найбільш сприятливий для посіву та посадки коренеплодів, цибулинних і бобових культур. Особливо добре садити сьогодні: кабачки, капусту і картоплю. Також можна збирати урожай на тривале зберігання.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготівля коренів лікарських рослин, внесення добрив, закладка компосту і прополювання бур'янів. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку
У цей день приділіть увагу зимовим заготівлям. Можна консервувати, квасити капусту, робити соки і вино. Відмінний час для легкого прибирання або косметичного ремонту. Увечері приготуйте піцу і овочі на грилі. Проведіть час у колі сім'ї.

Корисно знати!

У дні Тельця сприятлива обрізка дерев і чагарників для посилення росту пагонів.

Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1238
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.