Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 31 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Зірки радять саджати в цей день яблуні, вишні, виноград, аґрус і смородину. Видаляйте поросль і зайві вусики суниці, вносьте добрива, збирайте урожай фруктів.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий день, щоб займатися удобрюванням ґрунту, вириванням бур'янів і збиранням врожаю овочів і зелені. Саджайте гарбузи, дині, огірки, помідори, кабачки, кукурудзу. Рослини, посаджені в цей день, підійдуть для збору насіння. Урожай з них вийде поганий.

post_thumb_preview
У квітнику

Зі зрізаних в цей період квітів виходять чудові букети, які довго матимуть свіжий вигляд. Саджайте плетючі рослини, а також ті, стебла яких тягнуться вгору.

post_thumb_preview
В будинку

Зосередьтеся на консервації і соління з зібраних овочів і фруктів, випічці пирогів. Хороший день для спокійної і неквапливої роботи в саду.

Корисно знати!

Рослини в період зростаючого Місяця в знаку Стрілець знаходяться майже на піку свого розвитку, життєві соки їх піднімаються від коренів і досягають стебел і листя.

Опубліковано: 03 лип 2019
Переглядів: 1341
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.