Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 3 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Рекомендується утриматися від посадки більшості рослин, оскільки вони ростуть занадто швидко і витягуються та не сформують надійне стебло. Можна займатися оранкою, розпушуванням і підгортанням, обрізанням вусів у суниці.

post_thumb_preview
На городі

Допускається посів і посадка швидкозростаючих культур, таких як: цибуля, часник, кріп, петрушка, шпинат, листовий буряк, спаржева квасоля. Також як виняток в знаку Овен можна садити томати. Урожай вас обов'язково приємно здивує.

post_thumb_preview
У квітнику
Збір лікарських рослин на сушку, добре удобрювати землю і видаляти з плодових дерев і кущів засохлі гілки і листя. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.
post_thumb_preview
В будинку

Спокійна, некваплива робота і відпочинок допоможуть відновити сили. Сьогодні не варто починати нові справи і активно діяти. Краще приділити увагу легкому прибиранню, скласти речі в шафу, провітрити кімнати. Побалуйте себе і близьких піцою.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Овна, підходять для збору врожаю зернових, коренеплодів, фруктів і лікарських рослин, а також для сінокосу, сушіння овочів і фруктів, для заготівлі дров.

Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1310
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.