Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 29 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Не найкращий день для висаджування плодових, бо урожай буде поганим. Тому обрізайте зайві вусики суниці, видаляйте бур'яни і поросль навколо дерев, удобрюйте землю, обприскуйте від хвороб і шкідників.

post_thumb_preview
На городі

Зосередьтеся на посадці рослин, які швидко ростуть. Наприклад, цибуля, часник. Сійте насіння зелені (фенхель, м'ята, селера, спаржа, м'ята, цикорій, хрін). Можна садити гарбуз, томати, редис і топінамбур. Розпушуйте землю, видаляйте бур'яни, удобрюйте ґрунт.

post_thumb_preview
У квітнику

Гарний час для посадки декоративних квітів з плетистими і звисаючими пагонами. Квіти, посаджені або посіяні в цей день, швидко сходять і розквітають.

post_thumb_preview
В будинку

Займіться заготівлею врожаю на зиму. Консервуйте, соліть, варіть, маринуйте, сушіть. Вдалий день для того, щоб робити домашнє вино. З кімнатних рослин можна саджати фікуси і домашній лимон.

Корисно знати!

Місяць у знаку Стрілець прискорює ріст рослин, що дають наземні плоди. Цей період характеризується тим, що життєві соки спрямовуються вгору. Тому обрізка може серйозно нашкодити рослинам.

Опубліковано: 03 лип 2019
Переглядів: 1182
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.