Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 28 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливий час для прибирання в саду і поливу рослин. Плодові дерева в цей день можна годувати добривами. Саджати їх рекомендується тільки в другій половині дня. Не бажано робити обрізку рослин і займатися поділом їх коренів.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий день для посіву, посадки і пересадки всіх овочевих, пасльонових, зернових і гарбузових. З коренеплодів можна сіяти моркву, редис, буряк і ріпу. З цибулинних саджайте порей і ріпчасту цибулю. Бажано в цей день добре полити і удобрити ґрунт. Викопування картоплі краще відкласти.

post_thumb_preview
У квітнику

Зірки радять саджати й пересаджувати плетючі і рослини з колючками, шипами та гострим листям.

post_thumb_preview
В будинку

Слушна нагода, щоб спрямувати всі сили і енергію на роботи на городі і в саду. Всі зусилля вам відшкодуються у вигляді прекрасного врожаю.

Корисно знати!

У 8-й місячний день життєві сили рослин ростуть, вони активно вбирають воду і добрива. Тому так важливо зараз забезпечити їх вологою і підгодувати.

Опубліковано: 03 лип 2019
Переглядів: 1152
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.