Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 27 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Працюючи в саду, зосередьтеся на плодових деревах. Добре приймуться яблуня, груша, абрикос, вишня, персик, слива, виноград, малина, смородина.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий час, щоб пасинкувати томати, садити картоплю, сіяти кріп, селеру. Займіться також посадкою і посівом овочів: баклажанів, огірків, моркви, цибулі, патисонів, перцю, редьки, буряка. З польових культур можна працювати з кукурудзою, ячменем, соняшником, вівсом. Сіяти салат в цей день не можна.

post_thumb_preview
У квітнику

Сіяти і садити в цей день можна всі плетисті і лілійні квіти, а також жоржини, гіацинти, гладіолуси, іриси, крокуси.

post_thumb_preview
В будинку

Сприятливий період для того, щоб займатися консервацією і робити інші заготівлі на зиму (квасити, солити). Зірки радять в цей день покладатися тільки на свою інтуїцію і відкласти важливу роботу до наступного дня.

Корисно знати!

Скорпіон - другий за родючістю знак. Рослини, посіяні і посаджені під цим знаком, вирізняються міцними стеблами, сильною кореневою системою і швидким ростом.

Опубліковано: 03 лип 2019
Переглядів: 1179
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.