Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 21 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сіяти, саджати й пересаджувати садові культури сьогодні не можна. Хіба що декоративні кущі, плоди яких ви не збираєтеся вживати в їжу. Зосередьтеся на зборі фруктів для сушки. Косіть траву, обприскуйте рослини від шкідників, робіть щеплення і перещеплення. Поливати і вносити добрива в цей день не можна.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий день для роботи з ґрунтом. Сьогодні можна рихлити, полоти і підгортати. Саджати городні культури, як і садові, сьогодні не рекомендується, але для скорціонери, гірчиці і фенхеля можна зробити виняток. Займіться також збором коренеплодів.

post_thumb_preview
У квітнику

В цей день рекомендується викопувати цибулини і бульби, зрізати квіти для букетів, збирати насіння і обробляти квіти від шкідників.

post_thumb_preview
В будинку

Кімнатні рослини, на відміну від садово-городніх, добре в цей день відреагують на посадку і пересадку. До таких відносяться кали, гарденії і камелія. Зосередьтеся в цей день саме на них і на заготівлі овочів і фруктів для сушіння та консервування.

Корисно знати!

Зростаючий Місяць у знаку зодіаку Лев - неродючий знак. Це гарний час, щоб відпочити і набратися нових життєвих сил як рослинам, так і людям. У цей час у рослин добре розвивається наземна частина, швидко відростають стебла.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1122
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.