Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 20 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Якість вирощеного насіння дуже висока, особливо якщо їх зібрати в дні повного місяця і не в знаках Рака, Риб і Скорпіона. Посаженні сьогодні квіти, в порівнянні з іншими знаками, розквітають швидше.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий час для посіву та посадки лікарських рослин, можна проріджувати сходи, видаляти вуса у суниці. Прибирайте коренеплідні та цибульні на тривале зберігання. Збирайте пряні і лікарські рослини.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулини і бульби на зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Обрізати засохлі гілки у дерев і кущів, викорчовувати пні і валити дерева вкрай несприятливо і небажано.

post_thumb_preview
В будинку

Не відкладайте на потім роботу, яку варто виконати сьогодні. Постарайтеся все встигнути і ви здивуєтеся з якою легкістю вам це вдасться. Чи не конфліктуйте з малознайомими людьми. Подумайте, що б ви хотіли змінити в інтер'єрі квартири.

Корисно знати!

У дні Стрільця можна прищеплювати рослини, вносити добрива, поливати, орати і розпушувати грунт, знищувати шкідників.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1228
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.