Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 2 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні немає часу відпочивати. Незважаючи на те, що місяць в Овні, нас чекає багато роботи в саду і городі. Добре удобрювати землю і видаляти з плодових дерев і кущів засохлі гілки і листя. Рекомендовані дії: оранка, розпушування, знищення шкідників, прополювання.

post_thumb_preview
На городі
Рекомендується утриматися від посадки більшості рослин, оскільки вони ростуть занадто швидко і витягуються, що не сформувавши надійне стебло. Добре садити все що швидко росте.
post_thumb_preview
У квітнику
Відмінний час для збору лікарських рослин на сушку. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Вдалий час для заготівлі дров.
post_thumb_preview
В будинку
Спокійно приступайте до заготовлення сіна, а також лісоповалу. Сьогодні сприятливий період для випічки тіста і заготівлі вирощеної продукції на зиму: консервування, сушіння, квашення, заготівля вин і соків.

Корисно знати!

У дні Овна добре удобрювати землю і видаляти з плодових дерев і кущів засохлі гілки і листя.

Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1305
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.