Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 19 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

При посіві та посадці під цим знаком рослини швидко сходять і розвивають міцний стебло і потужну кореневу сістему.Дает рясний урожай, який добре зберігається, великі плоди з яскраво вираженим смаком і запахом. Багато насіння, вони високої якості і нормально зберігаються.

post_thumb_preview
На городі

У Скорпіона сміливо садіть однорічні, багаторічні, цибулинні рослини, овочеві і гарбузове (диня, кабачки, огірки, патисон, гарбуз), коренеплідні (морква, петрушка, редис, буряк, селера), картопля, і особливо пасльонові (баклажани, перці, томати ).

post_thumb_preview
У квітнику

З квітів сьогодні можна садити жоржин, гладіолус, гіацинт, ірис, крокуси, Лілійні. Також прищеплюйте рослини, вносите добрива, поливайте, оре і рихлить грунт, знищуйте шкідників.

post_thumb_preview
В будинку

Радимо зайнятися в цей день кімнатними рослинами. Організуйте особистий простір. Якщо вам комфортно бути на самоті, проведіть день наодинці з самим собою. Приготуйте м'ясо в рукаві і овочі.

Корисно знати!

У дні Скорпіона вдалий час для закваски капусти.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1122
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.