Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 18 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні можна сіяти і садити багато культур. Наприклад: абрикос, виноград, вишня, груша, суниця, малина, агрус, персик, слива, смородина, яблуня. Також плоди в цей день будуть смачніше і душистее.

post_thumb_preview
На городі

Картопля, посаджений і зібраний при Місяці в Скорпіоні, водянистий і під час зберігання набуває неприємного смаку. Якщо посіяти насіння, коли Місяць проходить по знаку Скорпіона, вони зійдуть швидко і дружно. Рослини виростають міцні, з потужною кореневою системою, а стебла і гілки без напруги витримують соковиті і великі плоди.

post_thumb_preview
У квітнику

Посів і посадка пряних, квіткових, лікарських трав і рослин, особливо мають жало, шипи, колючки або гострі листя і плоди, а також кучерявих, плетистих рослин. Рекомендується косити газони.

post_thumb_preview
В будинку

Прекрасний день для збору лікарських трав. Можна затіяти косметичний ремонт або навіть почати капітальний. Організуйте прання білизни, вимийте вікна. Не рекомендується сьогодні витрачати час на випічку.

Корисно знати!

У дні Скорпіона сприятливо прищеплювати рослини, вносити добрива, поливати, орати і розпушувати грунт, знищувати шкідників.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1198
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.