Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 17 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сійте і садіть плодові та декоративні чагарники. Робіть щеплення деревам, рихлите землю і займіться очищенням саду від бур'янів. Сьогодні найбільш вдалий час для посадки бульбових квітів, чагарників, а також троянд.

post_thumb_preview
На городі

Посів, посадка на тривале зберігання і на насіння і пересадка рослин подібних кольрабі, коренеплідних і бульбоплідні, включаючи картоплю, зеленних, зернових, бобових, інших овочевих і плодово-ягідних культур.

post_thumb_preview
У квітнику

Вдалий час для обрізки, омолодження, формування крони. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Можна доглядати за кімнатними рослинами.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для пошуку і покупки нових садових інструментів. Запросіть у гості друзів, рушайте на пікнік. Приготуйте шашлик по новому рецепту. Вдалий час для миття вікон і провітрювання будинку.

Корисно знати!

Дні Терезів - вдалий час для посіву, посадки і пересадки овочевих і квіткових рослин, ягідних і плодових дерев.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1165
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.