Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 15 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Добре садити декоративні рослини, не призначені для плодоношення, тому що буде багато дрібних красивих квітів. Можна садити кучеряве і повзучі рослини, наприклад: суницю. Займіться знищенням бур'янів.

post_thumb_preview
На городі

Проведіть пікіровку і пересадку рослин, особливо посіяних в Раку, Скорпіона і Рибах. Вони швидко оговтаються від ран, отриманих при пересадці. Вдалий період для будь-якої обрізки і організації поливу. Вносьте мінеральні та органічні добрива, а також калійні.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться розподілом і пересадкою багаторічних квітів, розмноженням відводками. Заготовлюйте коріння лікарських рослин. Хороший період для пересадки кімнатних квітів і засівання газонів.

post_thumb_preview
В будинку

У міру збору врожаю приділіть увагу, консервації, соління та заморожування ягід і плодів, збору лікарських трав. На кухні постарайтеся здивувати близьких приготуйте нову страву або вже знайоме по новому рецепту. Вечір звільніть для спілкування з близькими.

Корисно знати!

У дні Діви можна садити іриси, піони, в'юнкі рослини і валеріану. Після скошування і прополювання трави і бур'яни сповільнять своє зростання.
Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1154
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.