Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 14 липня 2022

post_thumb_preview
У саду
Гарний час для посіву та посадки не на рясний урожай однорічних квітів, невисоких декоративних дерев і чагарників не призначених для плодоношення, кучерявих і повзучих рослин, суниці.
 
 
post_thumb_preview
На городі

Прибирання на тривале зберігання всіх культур, включаючи викопування картоплі. Продовжуйте стримуватися від посадки кочанних рослин (салату, капусти), через те, що вони підуть у ріст, качан буде не сформований.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться пересадкою чагарників (наприклад: троянд) і кімнатних квітів: аукуба, драцена, монстера деліціоза. Можна садити іриси, піони, в'юнкі рослини і валеріану. Після скошування і прополювання трави і бур'яни сповільнять своє зростання.

post_thumb_preview
В будинку
Час зайнятися фарбуванням або лакуванням. Можна присвятити себе збору кропиви і коренів лікарських рослин на зиму. У будинку багато роботи. Сьогодні слід приділити увагу прибиранню кімнат, пранні, миття вікон. Також варто позбутися від пилу.

Корисно знати!

Посаджені в дні, коли місяць знаходиться в знаку Діви, дуже швидко дають сходи.
Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1171
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.