Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 13 липня 2022

post_thumb_preview
У саду
Можна удобрювати сад і город, підгодовувати кімнатні рослини. Відмінний період для оранки, культивації, розпушування, знищення бур'янів, підгортання і обприскування рослин від шкідників і хвороб.
post_thumb_preview
На городі

Сьогодні не варто замочувати насіння, небажано також садити кочанні рослини (салат, капусту), через те, що вони підуть у ріст, качан буде не сформований, тільки качан виросте чудова. Допускається посадка огірків і гіркого перцю.

post_thumb_preview
У квітнику

Сприятливий період і для засівання газонів. Можна пересаджувати як садові дерева і чагарники, так і кімнатні квіти. Слушна нагода для будь-якої обрізку. Заготовлюйте коріння лікарських рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Добре займатися нескладними справами - консервуванням, солінням, сушінням, заготівлі соків і вина. Можна приділити увагу заморожуванню ягід і плодів, солінню капусти. Вдалий період для проведення незначних ремонтних робіт.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Діви, сприятливі для посадки живоплотів, які виростуть густими і високими.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1121
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.