Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 12 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Не варто проводити посіви і посадки більшості культур, через те, що в дні Лева вони не сприятливі. Краще цей день присвятити підготовці ґрунту під посів, зібрати урожай коренеплодів, ягід і фруктів. Перевірте стан рослин, можливо саме час провести санітарну обрізку.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий час для посадки спаржевої квасолі. Вона дасть неймовірно багатий урожай. Збирайте плоди і коренеплоди на насіння, прищеплюйте плодові кущі і дерева. Добре збирати лікарські трави.

post_thumb_preview
У квітнику
Займіться зрізанням квітів, підготуйте лікарські квіти і рослини для сушки. Уникайте рясного поливу і підгодівлі. Краще дочекатися більш сприятливого періоду. Сміливо саджайте волошку, запашний горошок, календулу, незабудку, мак, матіоли, маргаритки, фіалку.
post_thumb_preview
В будинку

Можете починати або продовжувати заморожувати ягоди. Не варто робити щось "з-під палки", краще дочекатися більш сприятливого періоду. День також сприятливий до варіння варення і консервування з термообробкою.

Корисно знати!

Дні Льва - ідеальний період для збору зміцнюють серцевий м'яз і підтримують серцеву діяльність трав.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 921
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.