Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 11 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна садити і прищеплювати плодові кущі і дерева, а також швидкопсувні овочі. Добре пройдуть збір та сушка фруктів, збір лікарських трав. Займіться обрізанням сухих дерев і чагарників.

post_thumb_preview
На городі
Прополювання і видалення коренів необхідно робити дуже обережно, щоб не пошкодити сусідні рослини. Можна також косити газон. У дні Льва скошена трава буде повільно відростати. Збирайте плоди і коренеплоди на насіння.
post_thumb_preview
У квітнику

При посіві і збиранні соняшнику під цим знаком добре зберігаються і не пліснявіють маслосемена і виходить відмінна якість масла. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

На кухні сьогодні можна встигнути багато. Особливу увагу слід приділити сушінні овочів і ягід, заготівлі соків і вина. Вітається приготування зимових заготовлення, солінь і легкого прибирання будинку. Особливу увагу слід приділити прибиранню на кухні.

Корисно знати!

У дні, коли місяць знаходиться в знаку Лева, підготуйте грядки для посіву та ви помітите, що вони потім довго не покриються бур'янами.

Опубліковано: 02 лип 2019
Переглядів: 1200
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.