Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 10 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Замочування насіння. Посів і посадка, пересадка більшості рослин, особливо однорічних, на високий урожай, але не для зберігання і не на насіння. Не варто сьогодні обрізати сухі гілки у плодоносних рослин.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні новий місяць. Краще утриматися від більшості робіт, але якщо у вас немає такої можливості, то в Раку можна висаджувати томат, огірок, патисон, кабачок, зернові, боби та інші. Також добре посадити сьогодні салат.

post_thumb_preview
У квітнику

Організуйте розпушування, полив і щеплення. Заготовлюйте коріння лікарських рослин. Вдалий час для посадки однорічних квіткових культур. Не висаджуйте рослини, які розмножуються корінням.

post_thumb_preview
В будинку
Вітаються будь-які домашні справи. День ідеально підходить для початку ремонту, прибирання, переклеювання шпалер, зміни меблів. Сьогодні, будь-яка діяльність з облаштуванням житлового приміщення, піде на користь вашому будинку, головне - це позитивний настрій.

Корисно знати!

Дні Рака вдалі для висадки розсади однорічних овочевих та квіткових культур.
Опубліковано: 01 лип 2019
Переглядів: 1267
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.