Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 1 липня 2022

post_thumb_preview
У саду

Гарний час для прополювання бур'янів і проріджування рослин, боротьби зі шкідниками, що живуть в ґрунті, підгодівлі квітів і закладанні компостних куп.

 
post_thumb_preview
На городі

При посіві та посадці сьогодні рослини виростуть слабкими і будуть погано зав'язувати плоди. Можна проріджувати сходи, видаляти вуса у суниці. Рекомендується збирати насіння на насінники, включаючи коренеплідні та лікарські рослини.

post_thumb_preview
У квітнику

Гарний час для збору врожаю зернових, коренеплодів, фруктів і лікарських рослин, а також для сінокосу, сушіння овочів і фруктів, для заготівлі дров. Вдалими будуть вчинені в ці дні покупки господарських товарів і садово-городнього інвентарю.

post_thumb_preview
В будинку
День підходить для консервації фруктів, овочів, скошування трави. Місяць обіцяє сприятливий період для запуску нових проєктів, інвестування фінансів, а також укладання угод. Підходить для активного відпочинку.

Корисно знати!

Дні, коли місяць знаходиться в знаку Овен, добре удобрювати землю і видаляти з плодових дерев і кущів засохлі гілки і листя.

Опубліковано: 25 чер 2019
Переглядів: 1622
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.