Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 8 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Видаляйте поросль і сухі гілки, формуючи рослини, перевіряйте стан укриттів для рослин і зберігаються живців. Якщо пройшов рясний сніг і обліпив гілки, струсіть його, щоб пагони не ламалися.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні добре заготовлювати грунтові суміші для розсади, мульчувати місця підзимових посівів, вживати заходів щодо затримання снігу. У зимовій теплиці або на підвіконні можлива посадка цибулі, коренеплодів на зелень.

post_thumb_preview
У квітнику

У цей день сійте і садіть цибульні, бобові та коренеплідні рослини. Вони будуть добре зберігатися і дадуть якісний посадковий матеріал. Внесіть в грунт органічні добрива.

post_thumb_preview
В будинку

День підходить для домашньої роботи, але масштабних справ затівати не слід: зробіть невелике прибирання, добре провітріть кімнати. Непоганий час, щоб зайнятися випічкою.

Корисно знати!

У дні Козерога сіють і садять ті рослини, які будуть зимувати в грунті. Вони дають високі врожаї з плодами середніх розмірів.

Опубліковано: 26 січ 2020
Переглядів: 1852
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.