Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 7 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуємо підтримувати порядок на засніженій ділянці. Чистимо стежки, ущільнюємо сніг біля стовбурів, займаємося снегозадержанием. Заготівля живців для зимових і весняних щеплень.

post_thumb_preview
На городі

Займіться прополкою і розпушуванням землі на грядках, проріджують і підсапуйте сходи. Видаляйте хворі рослини, прикореневу поросль і непотрібні полуничні вуса. Рекомендується провести обробку посадок фунгіцидною або інсектицидною розчином.

post_thumb_preview
У квітнику

Відмінно садити декоративно-квітучі і швидкозростаючі лікарські рослини, наприклад ті, які утворюють довгий, в'юнкий і тягнеться вгору стебло. Висаджуйте живці і саджанці на укорінення.

post_thumb_preview
В будинку

День гарний для: ремонту, будівництва, покупки меблів, генерального прибирання. Відносно випічки зірки нейтральні. Варто виділити час для читання цікавої книги або перегляду захоплюючого фільму.

Корисно знати!

У дні Стрільця не варто садити і салат, так як виросте тільки стебло замість листя.

Опубліковано: 26 січ 2020
Переглядів: 1108
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.