Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 6 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Перевірте надійність укриття троянд. Якщо в цей день і кілька попередніх не було сильних морозів, можете заготовлювати живці. Займіться знищенням гризунів.

post_thumb_preview
На городі
Зазвичай сіяти і садити в Стрільці найкраще культури, що дають рясну зелень. І хоча врожай плодів буде небагатим, насіння з цих рослин ви зберете якісні. 
 
post_thumb_preview
У квітнику
Відмінно посіяти або посадити декоративно-квітучі культури і швидкозростаючі лікарські рослини. Також особливо добре розвиватимуться ті з них, які утворюють тягнеться вгору в'юнкий стебло. Висаджуйте на укорінення живці. 
post_thumb_preview
В будинку

Сприятливий день для прання, генерального прибирання. Не зайве розібрати речі і розлучитися з непотрібними, звільнивши простір в будинку. Можна зайнятися посадкою більшості кімнатних рослин. Для випічки час невдалий.

Корисно знати!

У дні Стрільця сприятлива посадка швидкозростаючих культур, але краще утриматися від посадки і пересадки більшості рослин.

Опубліковано: 26 січ 2020
Переглядів: 1143
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.